medyum

ayırma soğutma büyüsü yapan medyumlar

Eşleri veya sevgilileri ayırmak birbirlerinden uzaklaştırmak amaçlı ayırma soğutma büyüsü yapan medyumlar.

Ayırma soğutma büyüsü yapan uzman medyumlar hakkında yorumlar. Birbirlerini seven kişilerin kısa zaman içinde uzaklaşmalarını ve aynı zamanda yaşadıkları ilişkilere nokta koymalarını sağlamakta olan ayırma büyüleri bu zamana kadar en çok yapılan büyü işlemlerinden biridir. Özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkan etkileri ile bilinmekte olan bu işlemler hakkında bilgileri olan kişiler kendilerini veya yaşadıkları ilişkileri korumak için sürekli olarak manevi korunma işlemlerinden yardım almaktadırlar.

Doğru bir şekilde yapılan büyü işlemlerinin yaşanan her türlü ilişkiye nokta koyabildiğini belirten uzmanlar bu alanda yapılan tüm işlemlerin mutlaka güvenilir ve deneyimli medyumlar tarafından yapılmasını önermektedirler. Ayırma soğutma büyüsü yapan medyumlar özellikle insanların kendilerine olan güvenlerini karşılamak için sürekli olarak bu işlemler hakkında kendilerini geliştirmekte ve bunun yanında yapılan işlemler hakkında insanlara gerekli bilgileri vermektedirler.

Ayırma soğutma büyüsü için bilgisi olan medyumlar

Sevmedikleri kişilerin mutsuz olmasını sağlamak için bu işlemlerden faydalanan ve aynı zamanda kendilerine herhangi bir zarar vermeden sadece düşüncelerini değiştirip partnerlerinden ayrılmalarını sağlayan bu işlemler kimi zaman özel bir muska ile kimi zaman ise insanların kendilerine ait olan özel eşyaları ile yapılmaktadır.

Bunun yanında da okunana dualar da insanların üzerlerinde istenen enerjilerin ortaya çıkmasını sağladığı gibi bu etkileri ortaya çıkarırken insanlara kesinlikle zarar vermemektedir. Çok eski bir işlem olması sebebi ile birçok medyum bu işlemler hakkında gerekli bilgilere sahiptirler.

Özellikle deneyimli medyumlar bu işlemleri yaparken sahip oldukları tüm bilgileri kullanarak istenen enerjileri ortaya çıkarabilmektedirler. Bir kişinin partnerlerine karşı olan tüm ilgisini ve sevgisini kısa zaman içinde yok edebilmek için kendilerine ait olan ve sürekli olarak kullandıkları eşyaları kullanan medyumlar bu eşyaların üzerine okudukları özel dualar ile istenen sonucu ortaya çıkarabilmektedirler.

Ayırma soğutma büyüsü ile etki altına alınacak kişi

Ayırma soğutma büyüsü yapan medyumlar bu işlemler hakkında insanların taleplerini karşılayabilmek için hem kendilerine sabırlı olmalarını hem de bu işlemlerin etkilerinin ne kadar süre içinde ortaya çıkacağının belli olmayacağını söylemelidirler. Medyumlar bu işlemleri doğru bir şekilde yapabilmek için mutlaka gerekli bilgilere sahip olmalı ve aynı zamanda etki altına alacakları kişileri hiçbir şekilde risk altına atmamalıdırlar.

Yapılan işlemler etkilerini göstermeye başladıkları zaman insanların üzerlerinde çok ciddi manevi baskılar oluşabilmekte ve insanlar hiçbir şeyin farkına varmadan kısa süre içinde partnerlerinden uzaklaşmalarını sağlamaktadırlar. Bu enerjiler insanların partnerlerine karşı olan tüm sevgi bağlarını tamamen koparmaktadır.

Bu amaçla harekete geçirilen enerjiler istenen herkesin üzerinde ciddi belirtiler gösterebilmektedir. Ancak bu işlemler yapılacağı zaman öncelikle bir bakım işlemi ile etki altına alınacak olan kişilerin üzerlerinde herhangi bir korunma işleminin veya başka bir büyünün etkisi olup olmadığı araştırılmalıdır. Bu kontrol yapılmadığı zaman yapılan ayırma büyülerinde tüm emekler boşa gidecek ve aynı zamanda insanlar hayal kırıklığı yaşayacaklardır.

Ayırma ve soğutma büyüsünden sonuç veren medyumlar

Ayırma soğutma büyüsü yapan medyumlar hakkında titiz bir çalışma yapmakta bu işlemlerden sonuç almak isteyen kişiler için çok önemlidir. Bir kişinin gerçek bir medyum olduğunu bilmek için kendisi ile çalışan kişilerden fikir almak ve aynı zamanda geçmiş zamanlarda yaptığı işlemler hakkında bilgi toplamak gerekmektedir.

Birbirlerini çok seven ve çok sıkı bağlar ile bağlı olan kişilerin dahi kısa zaman içinde etki altına alınabildiği bu işlemler bu zamana kadar en çok yapılan büyü işlemlerinden biridir. Bu sebeple insanlar kimi zaman bir kişinin mutsuz olmasını sağlamak kimi zaman ise kendisini mutsuz edecek olan bir ilişkiden kurtulmasını sağlamak için bu işlemlerden faydalanabilmektedirler. Bu sebeple medyumlar sürekli olarak bu işlemler hakkında ki bilgilerini geliştirmekte ve kendilerine gelen talepleri karşılamaktadırlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

15 Yorum

 1. Sevgiliyi Ayırma Büyüsü Medyum Atahan dedi ki:

  Benim sevdiğim adam bende ayrıldıktan bir hafta sonra başka bir kadınla beraber olmaya başladı ve evlilik için adım attıklarını duydum biz 5 yıldır beraberiz ve bana daha evlilikten konu bile açmadı ben hep bekledim ama şimdi bir haftada tanıdığı bir kadına evlilik teklifi etmesi hemen evlenmek istemesi benim zoruma gitti o yüzden ayrılmalarını istedim bu konuda hep araştırma yaptım ve karşıma Medyum Atahan hocam çıktı arayıp bakım yaptırdım işimin olumlu olacağını bir birlerinden tamamen kopacaklarını ve ayrılacaklarını söyledi ödemem gereken mevlayı ödedikten sonra hemen işlemlere başlandı ve kısa sürede 8 gün de bir birlerinden tamamen ayrıldı artık nefret ediyorlar çok yakın ortak arkadaşlarım bana geri dönmek istediğini söyledi ama ben artık kabul etmedim çünkü yaptıkları yutulacak gibi değildi o yüzden ayrılmaları ve köpek gibi sürünmesi benim içimde ki yağları eritti.

  Medyum Atahan hocamın yaptığı ayırma soğutma büyüsü çok etkili arkadaşlar ben yaptırdım sonucumu aldım sizlere de tavsiye ediyorum ben çok memnun kaldım ulaşmak isterseniz numarası ve mail adresini yazıyorum

  0536 484 8730
  medyumatahan@gmail.com

 2. Meral dedi ki:

  Atahan hoca gerçekten işini ehli bir insan bende daha önce ayırma soğutma gibi büyüler yaptırdım gayette güzel sonuçlar aldım şimdi ise farklı bir konu için atahan hocama ulaştım hemen hemen 2 gün oldu çalışmalara başlayalı şimdiden etki görmeye başladım çok şükür bende atahan hocamızı herkse gönül rahatlığıyala tavsiye etmek istiyorum

 3. Medyum Figen dedi ki:

  Ben medyum figen hanıma eşim için bir büyü yaptırdım eşim son zamanlarda eve çok geç geliyordu bazı günler işlerim var diyip gelmiyordu ama anlamıştım farklı bir konu olduğunu ve bakım yaptırmak istedim medyum figen hanıma ve figen hanım bakım eşimin hayatında başka bir kadının olduğunu bu kadınla sürekli ilişki yaşadağını ve o kadına bağlandığını söyledi ben çok üzüldüm ama sağlam durmam gerekiyordu medyum figen hanımdan yardım istedim eşimin o kadından soğumasını ve bir daha dışarıya gözünün kaçmamasını için bir kaç çalışma yaptırdım çok şükür ki eşim düzeldi artık dışarı çıkmıyor işten eve evden işe bana karşı ilgisi daha çoğaldı artık beinmle her zamankinden daha çok ilgileniyor teşekkür ediyorum figen hanım çok sağ olunnnnn

  medyumfigen@gmail.com

 4. Ayırma büyüsü için baran hocam dedi ki:

  Ayırma büyüsünü medyum baran hocama yaptırdım eşimin başka biriyle ilişkisi olduğunu öğrendim kafayı yemek üzereydim eşimi çok sevdiğim için ayrılmak istemedim ve bana medyum baran hocamı tavsiye ettiler ayırma büyüsü yaptırdım baran hocama o kadını eşimden tamamen ayırdı ve bana eşimi tekrar bağladı nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum her şey için çok sağ olun baran hocammm

  Medyum baran hocama ulaşmak için 0545 953 4892 bu numarayı arayabilirsiniz.

 5. Soğutma büyüsü yaptırdım dedi ki:

  Arkadaşlar benim adım Esma

  Çalıştığım iş yerimde beni seven bir çocuk vardı ve gerçekten musallat olmuştu bana iş yerinden çıktıktan sonra beni takip etmesi zorla konuşmaya çalışması çok fazla rahatsız ediyordu şikayet etmek istedim ama bir arkadaşım baan soğutma büyüsünden bahsetti ve bende araştırdım karşıma medyum renas hocam çıktı. Çocuğun bilgilrini ve resimlerini istedi gönderdim çalışmaya başladık 6 gün çocuğu benden tamamen soğuttu keşke daha öncede medyum renas hocamı arasaydım da kurtulaydım neyse beni böyle bir sorunum vardı çok şükür çözüldü sizlere de medyum renas hocamı öneriyorum

  0536 480 8241

 6. Serpil dedi ki:

  Soğutma ve ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum sevdiğim adam başka bir kadınla beraber hem soğuyup hem ayrılmasını istiyorum sonrasında bana bağlanmasını istiyorum bu şekilde bana tavsiyeniz hangi medyum olur arkadaşlar çok önemli bir durum medyum tavsiyeniz kim olur ?

 7. Hakan dedi ki:

  3 yıldır evliyim eşimle aramızda hiç bir şekilde problem yoktu ta ki kız kardeşi aramıza girene kadar eşime herkesten çok kız kardeşinin dolduruşuna ve oyunlarına geliyordu aramızın bozulma sebebi ortaya attığı bir iftiraydı bende bundan dolayı medyum atahan hocamı arayıp eşimin bana karşı bağlanması ve kız kardeşinden soğuyup uzaklaşmasını istiyordum atahan hocam öyle bir işlem yaptı ki anlatamam sizlere bir hafta on gün için her şey istediğim gibi oldu atahan hocamdan allah binlerce kez razı olsun yuvamı kurtardı herkese tavsiye etmek istedim bende 0536 484 8730

 8. Ayşe dedi ki:

  bende ayırma büyüsü için medyum kadim ile iletişime geçtim baya bir konuştuk hatta yapacakalrını filan söyledi çalışamalra başaldık bakalım hayırlısı sonuç olumlu olursa bnde kadim hocamızı sizlere tavsiye etmek isterim

 9. kısa sürede ayırma büyüsü medyum figen dedi ki:

  medyum figen hanıma kısa sürede ayırma büyüsü yptırdım beni zorla sevmediğim bir insanla nişanladılar ben ne yaptıysam ailem izin vermedi ama medyum figen hanım öyle bir işlem yaptı ki nişanlım benden çok çok kısa sürede ayrılmak istedi ve bu şekilde artık rahatladım medyum figen hanımdan allah razı olsun beni büyük bir dertten kurtardı eğer medyum figen hanımla çalışmak isterseniz mail adresi medyumfigen@gmail.com ulaşabilirsniz.

 10. Medyum Yasir dedi ki:

  3 yıldır beraber olduğum sevdiğim adamın eski kız arkadaşı tekrar hayatına girdi ne yaptı ne etti sevdiğim adamın aklını başından alıp benden ayrılmasını sağladı bende dayanamayıp onların ayrılması için medyum yasir hocama ayırma büyüsü yaptırdım güzel sonuçlar aldım artık ayrılar bir birlerinin adını bile duymaya tahammülleri kalmadı teşekkür yasir hocam

  0536 407 1472 yasir hocamın numarası

 11. resimle ayırma büyüsü yaptırma dedi ki:

  ben iki kişinin ayrılmasını çok istiyordum sadece birini bilgileri vardı bende kadının sadece resmi vardı medyum atahan hocamı aradım olur mu olmaz mı diye resimle ayırma büyüsü yapıyorum daha etkili sonucu olur dedi resimleri gönderdim kısa sürede ikisini bir anda ayırdı medyum atahan hocam sayesinde istediğim oldu resimle ayırma büyüsü yaptırmak isteyenlere medyum atahan hocamın tel numarası 536 484 8730

 12. Yavuzhan Hocam dedi ki:

  Ayırma büyüsünde yavuzhan hocamda çok iyi ben çalıştım çok memnun kaldım herkese yavuzhan hocamı tavsiye ediyoerum arayın arkadaşalr 0537 305 0247

 13. ayırmada en iyi medyum kadim dedi ki:

  Diğer medyum hocaları bilmiyorum ben medyum kadim hocaya işlem yaptırdım ayırma büyüsü için rahatsız etmiştim kadim hocamı yaptığı çalışmalar gerçekten çok etkili güzel sonuçlar aldım bende kadim hocamı size tavsiye ederim 0536 072 3483 hocamın numarası

 14. Ünlü Medyum Zeki dedi ki:

  Arkadaşlar Ünlü Medyum Zeki ile çalıştım böyle birşey olamaz çok güzel sonuçlar veriyor yaptığı bakımlar harika şiddetle tavsiye ederim sizlere iki numarası vardır ikisinden de ulaşbilirsiniz

  0537 314 1547
  0537 315 6147
  unlumedyumzeki@gmail.com

 15. Medyum Atahana Nasıl Ulaşabilirim dedi ki:

  Arkadaşlar bende ayrılık büyüsü yaptırmak istiyorum medyum atahan hocamla çalışmak istiyorum ama gün içerisinde bir kere aradım telefonuma bakmadı acaba farklı bir numarası var mı en kolay nasıl ulaşabilirim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı